English (UK)Magyar (HU)
Neveléstudományi Intézet
free templates joomla

Köszöntő

Örömmel köszöntjük Intézetünk honlapján!

A honlap lehetőséget ad arra, hogy idejében hozzájussanak azokhoz az információkhoz, melyek tanulmányaik sikeres elvégzéséhez szükségesek.

Tájékoztatást kaphatnak az intézet történetéről, az oktatók szakmai tevékenységéről, elérhetőségéről, az intézethez tartozó képzésekről, a tudományos diákköri kutatási lehetőségekről és pályázati programokról, valamint, a pályázati lehetőségekről.

A honlapon jelennek meg az intézet szervezésében zajló rendezvényekről szóló felhívások és beszámolók is: pl. filmklub, szakmai konferenciák, Lelki Egészség Nap stb.

Intézetünk igyekszik hozzájárulni, hogy tanulmányi évei sikeresen teljenek.

Szurkolunk, hogy egyetemünk hallgatójaként megvalósítsa szakmai terveit, elérje kitűzött célját!

ITDK Felhívás

Kedves Hallgatóink!
A 2018-as ITDK felhívást IDE KATTINTVA olvashatják!
A hirdetés a Kari honlapon is elérhető az alábbi helyen: